Fakultní základní škola Olomouc

Jste zde: Home

Banner

Školní rok 2014/2015Orientační závod ŠD

Tisk PDF

Ve čtvrtek dne 28. 5. proběhl v prostorách školy hřiště orientační závod. Soutěže se zúčastnily děti naší školní družiny. Soutěžilo se mezi odděleními. Děti změřily své síly nejen v tělesné zdatnosti, ale i ve vědomostních znalostech, např. přírodovědné, vlastivědné. Všichni zúčastněni byli náležitě odměněni.

Ludmila Kučerová

 

Dopravní soutěž

Tisk PDF

Dne 29. 4. proběhla soutěž v jízdě zručnosti a znalosti dopravních předpisů pro žáky 3. až 5. tříd. Jízd se zúčastnilo 72 žáků. Všichni zvládli absolvovat celou náročnou trať.

Mgr. Dana Šašinová

 

Dopravní soutěž

Tisk PDF

Ve středu 22. 4. 2015 proběhlo obvodní kolo dopravní soutěže na ZŠ Mozartova. Družstvo ve složení E. Foretová, E. Spěváková, V. Rozmanová, M. Kuncová, J. Matoušek, D. John, M. Málek, M. Jurenka, A. Horák a L. Jurák změřilo své schopnosti ve zdravovědě, dopravních testech a jízdě zručnosti. V silné konkurenci se děti umístily na 1. místě.

Magda Žůrková

 

Den Země 1. stupeň

Tisk PDF

Žáci 1. stupně oslavili Den Země soutěžemi v netradičních disciplinách inspirovaných rekordy ze zvířecí říše. Snažili se běhat jako gepard, plazili se jako hadi, lezli s krunýři jako želvy, převáželi míče=vejce jako tučňáci a spoustu dalších disciplín. Žáci se dozvěděli mnoho zajímavého ze života a světa zvířat. Fotky jsou ve fotogalerii.

Mgr. Dana Šašínová

 

Vítání občánků

Tisk PDF
10. ledna 2015 zajistili žáci 3. B kulturní program při vítání občánků v obřadní síni olomoucké radnice.Scan10468
 
Strana 1 z 4